Ciężki Dym na wesele, Taniec w chmurach

Ciężki dym

Ciężki Dym na Wesele

Jeśli marzysz o bajkowej scenerii Waszego pierwszego tańca, to ciężki dym na wesele będzie trafnym wyborem. Aby w pamięci Waszych gości została na długo scena jak z bajki? Nasza maszyna pozwala uzyskać niespotykany efekt ciężkiego dymu rodem z programów telewizyjnych. Dym snuje się na wysokości 80 cm, ekipa foto video ma pełne pole do popisu na przepiękne zdjęcia lub ujęcia video. Maszyna, którą wykorzystujemy do wyprodukowania ciężkiego dymu to renomowanej marki chauvet, jeśli stawiasz na jakość, to nasza maszyna daje 100% – ową satysfakcję, z wytworzonego efektu. Dodatkowym atutem naszej oprawy jest niesamowite oświetlenie, które podkreśla powagę sytuacji a dym fajnie podświetlony Stwarza niesamowity efekt. Wasz pierwszy taniec już dziś może wyglądać wyjątkowo, napisz do nas sprawdź dostępność maszyny.

Często zadawane pytania:
PM: Jak długo trwa efekt?

Ja: Jednorazowe użycie maszyny trwa około 3,5 minuty, uzależnione jest to od wielkości parkietu. Ważne wydajności klimatyzacji, bo ma to duży wpływ na rozpraszanie efektu.

PM: Jaki jest czas przygotowania maszyny do pracy?

Ja: czas przygotowania maszyny do pracy to około godzina. W sali potrzeby jest jedynie dostęp do bieżącej wody w ilości około 20 litrów, którą wlewamy do maszyny.

PM: czy maszyna zostawia jakieś ślady na podłodze?

Ja: ciężki dym jest produkowany w efekcie sublimacji suchego lodu, efekt ten nie pozostawia na parkiecie lub butach uczestników żadnego śladu. Jest to przechłodzony dwutlenek węgla, co za tym idzie, nie wpływa na pracę systemów pożarowych, ani nie ma wpływu na podłogę.

PM: Czy potrzebujemy kogoś do obsługi?

Ja: Maszyna każdorazowo wypożyczana jest z obsługą, czyli nie musicie myśleć o niczym. Osoba obsługująca maszynę w pełni obsłuży. Wy musicie tylko cieszyć się chwilą.

PM: jak wygląda z podświetleniem dymu?

Ja: W skład usługi, jaką jest ciężki dym, przywozimy z sobą dwa dużej mocy oświetlacze architektoniczne, które położone na parkiecie najczęściej w kolorze niebieskim robi zdumiewające wrażenie.

Ciężki dym na wesele to strzał w dziesiątkę : ) Zdjęcia mówią same za siebie.

to wy jesteście Gwiazdami

Twoja Wiadomość

Twoje Imię

Twój adres EMAIL

Ciężki dyn na wesele

Ciężki dym na wesele – niesamowita atrakcja na Wasze wesele

Zadzwoń do mnie