Dj + Gitarzysta

 

Dj i Gitarzysta Na weselach oczekujemy zawsze dużo świetnej zabawy. Jako Para Młoda mamy wiele zastrzeżeń i punktów, jakie mają być wykorzystane na weselu. Z kolei jako goście chcemy potańczyć przy dobrej muzyce, pośmiać się, pośpiewać i popatrzeć oczywiście na piękną Młodą Parę. Każdy z uczestników ma swoje oczekiwania względem wesela i dlatego My stajemy na wysokim progu, by pokazać, że wszystko da się zrobić.

 DJ i Gitarzysta – służymy pomocą! 

Przede wszystkim muzyka. To właśnie DJ jest odpowiednią osobą, która powinna puszczać muzykę i dbać o to, aby podobała się gościom. Nie może dopuścić do tego, żeby podczas piosenki wszyscy goście siedzieli na krzesłach, bo to by znaczyło o złym dobraniu repertuaru. Tutaj wychodzi właśnie wodzirej, który zachęci wszystkich gości do tańców przy nawet najszybszych rytmach! Dzięki niemu zabawa stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Kolejną atrakcją wesela może stać się oryginalny duet, a nawet tercet czyli DJ, wodzirej oraz gitarzysta. Ten ostatni podobnie jak wodzirej, wyjdzie do ludzi i wspólnie będą biesiadować. To swego rodzaju karaoke, tylko w troszkę innym rodzaju. Gitarzysta zagra najbardziej popularne utwory, aby wszyscy goście mogli wspólnie z Nim zaśpiewać. Z pewnością każdy z uczestników takiej zabawy będzie zadowolony. To w końcu coś innego, nowego! A przecież każdy lubi nowości!

Już dawno odeszły w niepamięć wesela, kiedy zespoły miały własny stolik, przy którym postawiony był alkohol. U Nas tego się nie stosuje. DJ/ wodzirej jak i gitarzysta wolą być trzeźwi, aby móc zapanować nad gośćmi i wspólnie ustalać etapy zabawy.

Pozdrawiamy

Piotr Koperski

www.ProjektImpreza.pl