dj na wesela

Dj na Wesela to osoba, która nie tylko stoi za konsoletą

Dzień ślubu i wesela powinien być najpiękniejszy. Większość młodych par stale zastanawia się nad wyborem: dj czy zespół weselny. Wybór dj na wesela może okazać się doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli młodej parze skupić się wyłącznie na zabawie. Dj na wesele zajmuje się nie tylko przysłowiowym „puszczaniem muzyki”, ale również przejmuje funkcję wodzireja. Zacznijmy jednak od początku, skupiając się na podstawowych zaletach dj’a na weselu.

Dj na weselu w odróżnieniu od zespołu weselnego może przygotować dla gości i pary młodej repertuar, o jakim tylko zamarzą. I co ważniejsze, muzyka będzie w doskonałej jakości, bowiem nośniki używane przez dj’ów pozwalają odtworzyć identyczną wersję ulubionych kawałków. Aby tego było mało, w każdej chwili goście oraz para młoda mogą poprosić o zmianę gatunku muzycznego. Dostęp do Internetu czy komputera jest dzisiaj rzeczą normalną. A elastyczność utworów muzycznych umożliwi przebranie i wybranie najlepszych kawałków specjalnie dla wszystkich- z dedykacją czy też nie.

Wybierając dj’a na wesele nie musimy się liczyć z olbrzymimi kosztami, które trzeba byłoby przeznaczyć w przypadku wyboru zespołu. Dj nie musi dzielić się swoim honorarium, które jest niższe niż w przypadku wieloosobowego zespołu. Warto mieć ten plus na uwadze, jeżeli przyjdzie nam podliczać wszystkie koszta związane z samym weselem.

Obecnie dużo młodych par nie zdaje sobie sprawy jak ważna jest rola wodzireja na weselu. Większość młodych skupia się wyłącznie na samych ofertach muzycznych, nie biorąc pod uwagę faktu, kto i jak poprowadzi ich wesele. Już od samego początku wesela dj przejmuje obowiązki wodzirejskie wprowadzając gości na salę. Budowanie zaufania to niezwykle ważna kwestia w przypadku nie tylko samych zabaw weselnych, ale ogólnego podejścia gości do młodej pary i tego, co przyszykowali. Dj musi sprawić, by wszyscy przybyli goście, w tym również para młoda podczas całego wesela, od początku aż do samego rana bawili się wyśmienicie i co ważniejsze swobodnie.

Zabawy bez obciachu z dj na wesela

Dużą wagę warto także zwrócić na rodzaj zabaw oferowanych przez dj’ów. I tutaj możemy wrócić znów do zalety, jaką jest  konsola i potężny zasób muzyki na srebrnych krążkach. Dj’e podobnie, jak sami wodzireje mogą przygotować każdy rodzaj zabaw czy konkursów. Wspólne tańce- również te z udziałem samego dj’a, rozbawią i rozluźnią wszystkich na sali. Sprawdzone sposoby i doświadczenie dj’a nie tylko rozładują napięcie, ale spowodują salwy śmiechu na sali weselnej, co przyczyni się do zwiększenia więzi pomiędzy dwoma rodzinami.

Reasumując, wybór dj’a na wesele może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jeżeli zależy wam na zabawie na najwyższym poziomie z inteligentnym humorem i dobrze dobraną muzyką, dj spełni wszystkie wasze oczekiwania. Zastanówcie się, czego tak naprawdę oczekujecie od prowadzącego. Podpytajcie dj’a  jakie pomysły może zaoferować w przypadku waszego wesela. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoli szybciej i trafniej dobrać odpowiedni motyw weselny, a także repertuar. Nie musicie chować się za utartymi standardami weselnymi. Wraz z dj’em możecie stworzyć niezapomniany klimat waszego wesela, który pozostanie w pamięci przez długie lata.

Pamiętajcie, że to wy decydujecie jak będzie wyglądało wasze wesele. Skupcie się przede wszystkim na dobrym zaplanowaniu z dj’em całej ceremonii weselnej, od początku aż do samego końca. Jeżeli nie chcecie być zaskakiwani nowatorskimi pomysłami dj’a, porozmawiajcie z nim o swoich oczekiwaniach.

Wasz Dj na Wesela

 Piotr Koperski

www.ProjektImpreza.pl