Dj na Wesele

Wesele to najważniejszy dzień w życiu każdego człowieka.  Każdy chce aby ten dzień zapadł mu na długo w pamięci i aby wszystko było idealne. Para młoda pragnie aby goście wspominali to ważne wydarzenie z podziwem i uśmiechem na twarzy. Aby tak było ,bardzo ważna jest oprawa muzyczna i to właśnie my Ci ją zapewnimy. Przez całą noc Dj będzie porywał gości do zabawy, tańca, śpiewu i obowiązkowych toastów. Posiadamy bardzo szeroki repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas przyjęcia każdy z gości może zamówić dowolny utwór z dedykacją. Płytoteka jaką gromadziłem przez parę dobrych lat zawiera wszystkie style muzyczne tak, aby zaspokoić najbardziej wyszukane gusta.o.

Pierwszy Taniec

Dj Wodzirej to sprawdzony sposób na udane wesele. Przekonasz się, że nawet najbardziej oporni goście nie będą mogli oprzeć się zabawie. Dbamy o to aby każda impreza była na najwyższym poziomie, nie działamy według utartych schematów ,zawsze reagujemy na potrzeby gości..  Liczne zabawy oczepinowe urozmaicą każdą zabawę weselną. Oczepiny mogą być prowadzone tradycyjnie lub z lekkim przymrużeniem oka, tak aby było jeszcze zabawniej. Możemy tez zorganizować pokazy akrobatyczne ,bądź wytęp znanych osób co sprawi, że Twoi goście na długo zapamiętają tę noc.Nasze doświadczenie i umiejętności w połączeniu z Waszymi pomysłami pozwoli na organizację najlepszego wesela ,na jakim byliście i będzie to Wasze własne wesele!

Nie stajemy w miejscu, cały czas doskonalimy swoje umiejętności tak aby zaspokoić rosnące wymagania naszych klientów.Zróbmy to wspólnie!.  Jeżeli  planujecie wesele i zainteresowała Was nasza oferta to serdecznie zapraszam na wstępne spotkanie, na którym bliżej przedstawię swoja ofertę oraz poznam Państwa oczekiwania co do zabawy weselnej.  Krok po kroku będziemy mogli omówić poszczególne elementy wesela począwszy od uroczystego wejścia, powitania, pierwszego tańca, muzyki, oczepin,  kończąc na stylu prowadzenia całej zabawy

Zadzwoń do mnie