Dj psychologiem tłumu, dobór repertuaru podczas wesela

Przed ustaleniem wszystkiego z dj-em musisz koniecznie zapytać o repertuar tzw. Weselna lista utworów. Zwykle dj ma ustalony jakiś swój plan i z niego korzysta w miarę możliwości. Nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, ponieważ dj obserwując bawiących się gości sam musi wiedzieć kiedy jest najlepszy moment na zmianę repertuaru. Każdy człowiek jest inny. Na weselu spotkają się różne osobowości, dlatego dj będzie musiał wszystko zorganizować w ten sposób, aby każdy z gości był zadowolony.

 

Waszym zadaniem jest opowiedzenie o swoich wymaganiach. Masz inny plan na wesele? A może nie chcesz skorzystać z konkursów jakie proponuje Ci dj? Myślisz, że repertuar, który naszkicował dla Ciebie dj nie jest kompletny? Powiedz o tym, a wspólnie dojdziecie do porozumienia. Pamiętaj, że dj zawsze będzie się starał stanąć na wysokości zadania. Dokona niemożliwego, żebyś był szczęśliwy. Nikt z gości nie będzie siedział przy stoliku! W końcu dj ma tak dobre podejście do ludzi, że zajmie mu to kilka minut, aż wszyscy odejdą od stolika i zaczną tańczyć na całego przez całą, długą noc.

Weselna lista utworów cały czas się zmienia 🙂

Gościom nie spodobała się muzyka? A może jest zbyt energiczna bądź też zbyt mało ruchliwa? Nie przejmuj się tym. Dj ze swoich obserwacji wyciągnie wnioski i szybko zmieni repertuar, aby każdy był na parkiecie. Najważniejsze jest bowiem to, żeby goście weselni nie zapamiętali tego, co jedli na weselu, tylko jak dobrze się bawili na nim! Niech zapamiętają świetną zabawę, a nie wystrój sali!

pozdrawiam

Piotr Koperski

www.ProjektImpreza.pl