dj weselny

Dj weselny NIE MA NUDY!

Dzień ślubu i wesela winien być tym, który najbardziej zapadnie młodej parze w pamięci. Takie rzeczy jak Dj weselny, motyw i klimat wesela warto wybrać dużo wcześniej, tak aby wszystkie ważne elementy zostały dopięte na ostatni guzik. Większość młodych par często zastanawia się nad kierunkiem wesela: standardowy czy nietypowy. Oczywiście wszystko zależy od nich samych.

Standardowe wesele, chodź dzisiaj rzadko wybierane, ma swoje zalety. Niemniej jednak dzisiejsze pary młode chcąc zabłysnąć świeżością i nowatorskimi pomysłami, odchodzą od utartych schematów. Zacznijmy jednak od początku. Motyw wesela jest jednym z ważniejszych elementów. To właśnie dzięki niemu młodzi oraz goście będą odczuwać nastrój do zabawy. W przypadku standardowych wesele często nie ma żadnego motywu. Dzisiejsze nowe wesela wzbogacane są motywami z musicali, filmów,motyw koloru przewodniego czy wybranego wzoru, lub  innymi ciekawymi pomysłami.

Kolejną istotną kwestią jest pierwszy taniec. Na standardowych weselach młoda para tańczy sama po środku parkietu, otoczona zebranymi gośćmi. Gatunek muzyki- najczęściej spokojny. Ale dlaczego tego nie zmienić? Polonez wprowadzający wszystkich gości na salę czy szalona zumba na parkiecie zapewne bardziej ożywią wszystkich dookoła, a co za tym idzie, sprawią że chwilowa sztywność i znużenie zniknie. W tym przypadku dj weselny to strzał w dziesiątkę. Jakościowa muzyka na dobrym sprzęcie, pozwoli młodym na dowolny wybór repertuaru. Dj weselny przez całe przujęcie może puszczać muzykę, jaką tylko zechce młoda para.

Idźmy zatem dalej. Oczepiny i podziękowania rodzicom. Standardowe oczepiny związane są najczęściej z kilkoma konkursami, które większość gości siedzących przy stołach zna. Tutaj pole do popisu leży nie tylko po stronie młodych, ale również samego prowadzącego. Dj, jako wodzirej dzięki bogatemu doświadczeniu może wymyślić doskonałe i nieznane nikomu-prócz młodej pary, konkursy i zabawy. Również takie, które zachęcą gości do wspólnego uczestnictwa i rywalizacji. Co więcej, nietypowe oczepiny nie muszą być związane z konkursami i zabawami. Możecie zaplanować coś innowacyjnego, czego jeszcze nie było na żadnym weselu.

Dj Weselny  a Stereotypy Weselne

Podziękowania rodzicom przy piosence „Cudownych rodziców mam” Urszuli Sipińskiej stanowią wzorzec każdego wesela. Co na to młodzi? Często jedna myśl łączy wiele par – ucieczka. Dlaczego więc nie odejść od kultywowanej latami piosenki i wymyślić coś bardziej kreatywnego. Jeżeli młodzi nie lubią rzucać się w oczy, dobrym rozwiązaniem będzie spokojne podziękowanie rodzicom na boku, z dala od wszystkich gości. Innym pomysłem są krótkie filmy przedstawiające historie rodzinne. Taki sposób na podziękowanie jest coraz bardziej popularny na polskich weselach.

Trakcyjna czy nowatorskie spojrzenie na wesele? Pomysłów jest mnóstwo, musicie jedynie sami zdecydować się nad ważniejszymi elementami. Jeżeli nie wiecie, co wybrać porozmawiajcie z mającym prowadzić wasze wesele dj’em, który podpowie wam najlepsze rozwiązanie. Spokojne pary często chcące się wyróżnić szalonym klimatem wesela, w jego trakcie czują się źle. Dlatego nie róbcie niczego na siłę. Nie wymyślajcie również dziwactw, które zamiast pozytywnie zaskakiwać gości będą jedynie szokować.

Wesele musi pasować do młodej pary. To najpiękniejszy dzień, dlatego wszystkie plany warto sporządzić dużo wcześniej. Tak, by przed samym weselem móc oddać się chwilowemu odpoczynkowi.  Nie zagubcie się w innowacyjnych pomysłach. Nutka standardu jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

 

Pozdrawiam i Do Napisania

Wasz Dj Weselny 🙂

Piotr Koperski

www.projektimpreza.pl