wesele

Dynamiczne wesele? Tak aby Wasi goście nie odczuli nudy

Oczami DJ-a…

Wesele jak powinno wyglądać ? To pytanie zadają sobie wszyscy zaręczeni, przygotowujący się do tego najpiękniejszego dnia. Wesele powinno wyglądać tak, jak sobie je wymarzymy. Oczywiście dużą rolę w przypadku samego planowania wesela odgrywają koszta. Niemniej jednak istnieje mnóstwo alternatywnych rozwiązań pozwalających połączyć doskonale urządzone wesele w dobrym stylu za niewygórowaną cenę. Gwarancją tych Warunków jest DJ na Wesele.
Dużą rolę podczas wesela odgrywa sam prowadzący. Wybór dobrego prowadzącego pozwoli zapewnić wyborną weselną zabawę. Wybierając DJ’a na wesele, możemy być pewni nie tylko fantastycznego repertuaru, ale i świetnie pomyślanych zabaw. DJ’e prowadzący wesela skupiają się przede wszystkim na dynamiczności.

Już od samego początku goście oraz para młoda wprowadzani są w doskonały nastrój, dzięki dobrze dobranej muzyce. Bez smęcenia i znużenia przy stołach mogą w każdym momencie kontynuować zabawę na parkiecie. DJ w odróżnieniu od zespołu, również w trakcie przerwy na posiłek i małe, co nieco pozostawi gości przy delikatnej muzyce, która pozwoli odpocząć i zregenerować siły przed kolejnymi hucznymi tańcami.

Wesele dla Was?

Jeżeli DJ jest również wodzirejem, musimy wiedzieć, że trafiliśmy w dziesiątkę. DJ na wesele będący dodatkowo wodzirejami potrafią poprowadzić wesela lepiej aniżeli wodzirej wraz z zespołem. Samodzielnie przygotowane przemówienia w połączeniu ze sprzętem, który pozwala na dodatkowe efekty muzyczne, stanowią niezapomnianą całość.

Dj na weselu, który sam bierze udział w zabawach, często pozwala gościom odprężyć się, tym samym zachęcić do wspólnego uczestnictwa. Pamiętajmy o tym, że wesele nie kończy się na oczepinach. Do samych oczepin, jak również po jest mnóstwo godzin zabawy. Dj musi tak rozplanować repertuar oraz rodzaj zabaw czy konkursów, aby goście przez całe wesele mogli być zabawiani. Dużą wagę należy zwrócić na rodzaj zabaw i konkursów. Jeżeli nie gustujemy w pikantnych zabawach, powiedzmy o tym naszemu prowadzącemu. Obecnie goście i młodzi coraz częściej odchodzą od tego typu gier, które zamiast powodować śmiech, wzbudzają zażenowanie ze strony gości.

Zabawy, w których króluje alkohol, w dużej ilości nie są już tymi, które górują na weselach. Teraz liczy się zabawa na najwyższym poziomie w dobrym tonie. Zanim zdecydujecie, jaki rodzaj zabaw chcecie porozmawiajcie z DJ’em. Bogate doświadczenie pozwoli DJ’owi wymyślić lub dobrać taki rodzaj konkursów, który przypadnie wam do gustu.

Dobre kilka lub kilkanaście godzin zabawy na weselu może być wyczerpujące. Dlatego, zanim sami zaczniecie planować, jak ma wyglądać wasz dzień, dowiedzcie się, jakie propozycje posiada wasz prowadzący.

Dzień ślubu i wesela powinien być zapięty na ostatni guzik. Zaplanujcie wszystko dużo wcześniej, tak aby ostatni tydzień poświęcić na relaks i odpoczynek. Porozmawiajcie ze znajomymi, świadkami, rodzicami, o tym, jak wyobrażają sobie wasze wesele. Sami również pomyślcie nad motywem. To przecież wy macie decydujący głos w tej sprawie. I co ważniejsze, uzgadniajcie wszystkie pomysły z DJ’em. Wspólna organizacja będzie dla obu stron dużo łatwiejsza. Nie zaskoczycie DJ’a swoimi pomysłami a on nie wypróbuje na was i waszym weselu nowatorskich zabaw. Dynamiczne wesele jest możliwe. Wystarczy jedynie dobra organizacja. Przygotujcie się na fantastyczną zabawę i nie dajcie się zwariować. Niech wasi gości na zawsze zapamiętają pozytywne zmęczenie po udanych weselu. Utarte standardowy weselne to już przeszłość. Odrzućcie rutynę i bawcie się do samego rana. DJ na wesele jest Waszym strzałem w dziesiątkę.