fenomen muzyki disco polo

„Fenomen muzyki disco polo”

Młodzież mówi, że fenomen muzyki disco polo nie ma czegoś takiego. Nie kryją swojego rozczarowania gdy w radio słyszą tylko tą muzykę. Zaraz przełączają kanał, gdy leci taka właśnie muzyka w telewizji. Gdy spyta ich ktoś czy lubią disco polo, to od razu odpowiadają „nie”, z szyderczym uśmiechem na twarzy. Z kolei gdy są zaproszeni na wesele i zaczyna lecieć muzyka właśnie disco polo, to tańczą i bawią się w najlepsze. Po zakończeniu wesela z kolei mówią wszystkim jak dobrze się bawili. I to właśnie znaczy, że choć muzyka ta nie jest dla nich najlepszym wyjściem do słuchania na co dzień, to jednak jest idealna do zabawy.

Na weselach często puszczana jest taka właśnie muzyka, bo przy niej bawią się i młodsi i starsi goście. Ludziom najłatwiej się tańczy do tego typu muzyki, ponieważ nie jest ani za szybka, ani za wolna, a przy okazji nie trzeba ciągle podskakiwać. Ostatnimi czasy coraz częściej muzyka disco polo pojawia się taż na wielkich, zorganizowanych imprezach takich jak Sylwester. Przestajemy się jej wstydzić tak jak było do niedawna.

Dj na weselu Poprowadzi cię do krainy muzyki 🙂

Na weselu nie możemy puszczać tylko i wyłącznie muzyki, którą lubimy. Możemy lubić hip hop, reggae czy country, ale nie są to utwory, które można puszczać w kółko na weselu. Lepiej iść na taki koncert, bo sami możemy się na nim dobrze bawić, „machając głowami”. Jednak czy na weselu Twoje ciocie i babcie będą się dobrze bawić przy hip hopie? Nie! Wszyscy znacznie lepiej się wyszaleją właśnie przy disco polo lub dobrych sprawdzonych hitach ostatnich 4 dekad. Nie uświadczysz na swoim weselu utworów, których nie lubisz. Oczywiście w żaden sposób nie chcę Cię przekonywać do tego rodzaju muzyki ale jak w odpowiedni sposób przemycimy kilka hitów których nikt nie zna a każdy śpiewa wtedy temperatura zabawy może być znacznie wyższa. Możemy wspólnie ustalić Twoje ulubione piosenki i wmieszać je tak, żeby  pojawiały się te, przy których będziesz się dobrze bawił bo zaznaczenie muzyczne że to jest Twoje wesele też jest bardzo Ważne , ale to temat na kolejny bardzo obszerny wpis.

Pozdrawiam 

Piotr

www.ProjektImpreza.pl

fenomen muzyki disco polo