idealna sala weselna

Idealna Sala Weselna okiem Dj`a

Musicie sobie odpowiedzieć na czym Wam zależy najbardziej na Waszym Przyjęciu jak ma wyglądać idealna sala weselna . Wesele aby było dynamiczne pełne zabawy można trochę podkręcić poprzez odpowiednie podejście do wyboru sali. Moim zdaniem najważniejsze punkty jak to z robić z uzasadnieniem poniżej.

  • Duża przestronna sala (aby wasi goście widzieli osoby bawiące się na parkiecie , bardzo często taki widok motywuje Waszych gości aby popędzić na parkiet)
  • Dobrze oceniana najlepiej przez osoby które były na imprezie w danej sali i same na własnej skórze sprawdziły jak wygląda obsługa kelnerska oraz jak smakowało jedzenie (musicie wiedzieć że papier i internet przyjmuje wszystko 🙂 )
  • ładnie wyglądająca sala (wiem że dla każdej osoby będzie to inny wygląd ale dostosować wygląd sali do tego jak ma wyglądać nasze wesele czy bardziej dystyngowane lub bardziej swojsko 😉 )
  • łazienki i jak w nich jest czysto (może to tylko moja sugestia ale zapewniam Was jak jest czysto w łazienkach tak będzie czysto chociażby w kuchni
  • rozmiar sali dopasować do liczby gości na weselu ( za duża źle za mała niedobrze najlepiej zastosować złoty środek)

Idealna sala weselna okiem Dj`a

Ja ze swojej strony muszę zadbać o to, aby Twoje wesele było najlepszym, na jakim kiedykolwiek byłeś (Ty i Twoja rodzina). Jednak muszę też zadbać o to, aby nie przeszkadzać też pracownikom sali weselnej. Jak wiesz,  każda sala weselna zawsze posiłki wydawane w konkretnych godzinach. To będziesz ustalać z kierownikiem tej sali. Ważne, żebyś poinformował/a mnie o osobie która od strony sali będzie się opiekować Waszym weselem przynajmniej na kilka dni wcześniej, abym mógł skontaktować się z danym kierownikiem i otrzymał pory posiłków. Wtedy muzyka zostanie wyłączona, bądź jeśli będziesz chciał zwyczajnie będzie ściszona. Jednak na tyle, żeby wszyscy goście czuli się swobodnie przy posiłku i żeby mogli ze sobą bez trudu rozmawiać.

Sam ściśle współpracuje z salą weselną i chcę aby wszystko było odpowiednio wcześniej przygotowane. Żeby nie było tak, że goście będą tańczyć na parkiecie, a pomiędzy nimi będzie musiała przejść kelnerka z gorącymi posiłkami. Dbam o to, aby każdy szczegół był do końca przemyślany i tak ułożony, aby nikomu nie przeszkadzać w pracy. Chcę aby współpraca między muzyką a godzinami wydawania posiłków była płynna. Żeby nikt sobie nie wchodził w drogę i żeby wszystko przeszło pomyślnie. Dlatego wolę wcześniej wszystko obmówić, aby później nie było niepotrzebnego zamieszania. W końcu na weselu jak i na każdej innej imprezie liczy się współpraca pomiędzy pracownikami i nie ma znaczenia czy pracują razem czy osobno. Na tej imprezie wszyscy tworzą jedną, spójną całość.

pozdrawiam

Piotr Koperski

www.ProjektImpreza.pl