dj na wesela

Imprezy naszpikowane emocjami – to My!

Dlaczego My? To oczywiste! Jako dj w końcu zajmujemy się tym od wielu lat! Przez ten czas przeprowadziliśmy wiele wesel, z których goście byli zadowoleni. Poznaliśmy też różne gusta ludzi, a przy tym nauczyliśmy się jak poprowadzić idealne wesele.

Dysponujemy również wysokiej jakości sprzętem nagłośnieniowym oraz dekoracjami świetlnymi, które z pewnością podbiją serca wszystkich Par Młodych. Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu imprez i chcemy je pogłębiać. Każde uwagi klientów traktujemy poważnie i zawsze uwzględniamy je w repertuarze. Nie zależy Nam na wykonaniu zadania, tylko na idealnie przeprowadzonej imprezie. Chcemy, aby klienci byli zadowoleni z Naszych usług, dlatego staramy się zrobić wszystko, aby tak się stało. Jeśli trzeba, staniemy na głowach, aby goście dobrze bawili się na imprezach przeprowadzonych przez Nas.

Dj porwie Was 

Co Nas wyróżnia? Z pewnością dystans do siebie. Choć zajmujemy się prowadzeniem imprez od wielu lat, nigdy nie ograniczamy się jedynie do własnych doświadczeń. Zawsze słuchamy klientów i to właśnie oni mają decydujące zdanie. Staramy się ułożyć repertuar w ten sposób, abyśmy mieli pewność, że goście będą zadowoleni (co wynika z Naszego doświadczenia i profesjonalizmu), ale również, aby klientom się podobał. Prowadzimy nie tylko wesela, ale również inne imprezy okolicznościowe takie jak studniówki, eventy klubowe, imprezy firmowe czy imprezy integracyjne. Dla każdego rodzaju imprezy zapewniamy odpowiednie utwory muzyczne, jak również aranżację wnętrza i oprawę muzyczną.

Pozdrawiam

 dj Piotr Koperski

www.ProjektImpreza.pl