muzyka na wesele

Sympatie i antypatie muzyczne pary młodej

Masz swoje ulubione utwory muzyczne, które chcesz usłyszeć na weselu? Nie ma problemu.Pomogę Ci w doborze utworów które Ci się spodobają i w tym miejscu trzeba koniecznie zadać sobie pytanie : Jak ma wyglądać muzyka na wesele  czy ma to być przyjęcie przy muzyce którą kochasz, czy niesamowita noc która niejednego waszego gościa przyprawi o ból stóp. Muzyka to bardzo ważny składnik na przyjęciu który decyduje wspaniałej lub stonowanej zabawie. Zawsze podczas rozmowy z nowymi Klientami zadaje podstawowe pytanie jakim torem wesele ma przebiegać czy zależy Wam na jak najwspanialszej zabawie pełnej spontanicznych zachowań czy może ma być to przyjęcie na którym podstawą  ma być rozmowa przy winie a muzyka i zabawa to tło do pozostałych wydarzeń.

Muzyka na wesele

Na to pytanie Zawsze słyszę jedną odpowiedź że ma być to wspaniała zabawa w sumie zawszę się zgadzam z tą tezą 🙂 więc jeśli wybieracie muzykę na Wasze wesele zawszę trzeba brać pod uwagę gości przy jakich gatunkach będą się wyśmienicie bawić lub jakie porwą wszystkich na parkiet.  Podeślij mi nazwy utworów, a ja zagram je specjalnie dla Ciebie. Jeśli nie chcesz, aby jakieś piosenki poleciały na Twojej imprezie, to też mi o tym powiedz. W końcu jesteśmy tylko ludźmi i każdy może wybrać co mu się podoba, a co nie. Jestem otwarty na Twoje propozycje. Jeśli więc czegoś nie chcesz, albo chcesz żeby jedna z Twoich ulubionych piosenek poleciała kilka razy, to mi powiedz, a zrobię tak, żeby Ci pasowało. Możesz mi powiedzieć o tym podczas spotkania, albo możesz też napisać mi maila podając ulubione, bądź nielubiane piosenki.

Nie tylko Młoda Para ma możliwość puszczenia swojej ulubionej piosenki. Goście też mogą to zrobić, w końcu każdy ma jakąś piosenkę bo muzyka na wesele, przy której lubi się bawić. Podczas trwania wesela każdy gość może podejść i zamówić piosenkę,  którą zagram oczywiści w ramach zdrowego rozsądku :). Jestem przekonany, że jeśli będą leciały utwory, które odpowiadają gościom, to chętniej będą wychodzić na parkiet. Bardzo ważne jest to, aby goście zaufali mi na Twoim weselu. Chcę żeby się dobrze bawili, a więc muszę pokazać, że jestem tam właśnie dla Nich. Jeśli zauważą, że robię coś tylko dla Nich, to z pewnością chętniej będą ze mną współpracować podczas zabawy.

Jestem otwarty na każdą propozycję. Posiadam mnóstwo płyt z różnymi utworami, więc jestem w stanie podołać temu zadaniu. Pamiętaj jednak, że jeśli gość poprosi o puszczenie utworu, którego Ty nie chcesz na swoim weselu, to będę musiał odmówić. Sytuacja taka ma miejsce jeśli Para Młoda da nakaż nie puszczania jakiś gatunków muzycznych lub wybranych utworów powszechnie uznawanych za imprezowe na weselach 🙂 Wybór Należy do Was a ja z chęcią podążę ścieżką którą wyznaczycie 🙂

Pozdrawiam 

Piotr

www.ProjektImpreza.pl