Technika Sceniczna Nagłośnienie Oświetlenie

Nagłośnienie, oświetlenie na weselu

20150214_175946
20150214_181603
20150214_182325

Nagłośnienie, oświetlenie na Weselu

Jednym z ważniejszych aspektów naszej pracy to sprzęt, nagłośnienie i oświetlenie, jakiego dla Was używamy na imprezie. Dysponujemy bardzo bogatym asortymentem potrzebnym przy organizacji tego typu imprez. Posiadamy sprzęt najwyższej jakości w Polsce, na daną chwilę. W tej części nie zależy nam na wymienianiu konkretnych modeli lamp czy głośników, gdyż często to nic Państwu nie mówi. My jesteśmy właśnie od tego, by nasz sprzęt odpowiednio dobrać do danej imprezy tak, by byli Państwo usatysfakcjonowani.

Potrafimy zapewnić sprzęt rozumiany poprzez: (Nagłośnienie, Oświetlenie, elementy dekoracyjne).

Nagłośnienie:

Zależnie od wielkości lokalu ilości sal zapewnimy odpowiednie dobranie mocy oraz wielkości potrzebnej do wykonania nagłośnienia danej powierzchni, na której ma odbyć się impreza.

Nasz sprzęt jest produkowany przez światowych producentów, dobierzemy  go stosownie do pomieszczeń oraz rangi obsługiwanego przedsięwzięcia.

Oświetlenie:

Wykonamy kompleksową usługę oświetlenia i dekoracji światłem zależnie od Twoich potrzeb. Tak, aby otoczenie, w którym ma odbywać się przyjęcie Event przyciągało spojrzenia oraz budziło zachwyt w Twoich Gościach.

Obsługa Techniczna:
Sprzęt obsługują wykwalifikowani pracownicy przede wszystkim pasjonaci w Tym co robią.

Zapewnimy kompleksowo:
– obsługę logistyczną

– Nagłośnienie
– sceny, zadaszenia
– multimedia

– oswietlenie sceniczne

– oświetlenie architektoniczne
– etc.

Zadzwoń do mnie