My Czyli Zgrana EkipaDrużyna, która pomoże uczynić Twoje Przyjęcie
Niesamowitym, niepowtarzalnym po prostu WYJĄTKOWYM.Nasza Misja

Wspólnie zbudujemy krok po kroku Wygląd Waszego Przyjęcia. Najważniejsze to Znaleźć wspólną wizję tego, co ma się stać podczas tego wyjątkowego dnia. W końcu każdy mały składnik tworzy tę niesamowitą atmosferę miejsce, muzyka, kuchnia, oświetlenie czy fenomenalne poprowadzenie imprezy przez Wodzireja Lub konferansjera, a gdy przyprawimy jeszcze ten dzień śpiewem wokalistki, lub występem Instrumentu na żywo (gitara, saksofon) to na długo zostanie w pamięci uczestników zabawy. Nasza Ekipa to GWARANCJA niesamowitych Wspomnień.

Dj na wesele Płock to gwarancja satysfakcji!


Nasza Drużyna


Ludzie kreatywni z pasją do tworzenia wspaniałych chwil, czyli standard, jakiego do tej pory nie widzieliście.


Piotr Koperski

Głównodowodzący 🙂

Dumny mąż swojej żony oraz ojciec swojej córki . Wulkan niespożytej energii na parkiecie wśród gości czuje się jak ryba w wodzie. Nabyte umiejętności sprawią, że Wasza impreza to będzie pasmo wspaniałych chwil, przyprawiona świetną muzyką.

Piotr Pliszka

vel Dj Coolmen

Piotr Człowiek, który za konsoletą swoje powołanie znalazł już ponad 20 lat temu. Staż i liczba zagranych jest gwarancją niesamowitej imprezy. Powaga oraz energia na imprezie, a zarazem wrodzone predyspozycje do przewodzenia tworzą z niego wspaniałego konferansjera, który Waszą imprezę poprowadzi ze smakiem, ale i ze wspaniałym wyważonym humorem.

Jakub Koperski

Junior

Młody Wiekiem, ale stażem już nie. Dzielnie za konsoletą od około 5 lat, dzięki nauce na naszych imprezach żadna impreza nie jest mu straszna. Dobór muzyki plus Wrodzona umiejętność wyczucia publiki, Sprawia, że ludzie szaleją z Nim do białego rana na parkiecie.Nasze doświadczenie.

Staramy się, aby każde przedsięwzięcie, było dopięte na ostatni guzik. Proponuje Wam spotkanie, na którym wysłucham bardzo dokładnie Waszych sugestii i opierając się na nich, przygotuje ramowy Plan na Wasze przyjęcie. Indywidualne podejście oraz cała masa nietypowych pomysłów pozwoli nam Stworzyć coś zupełnie niespotykanego, impreza pełna uśmiechów, emocji, zabawy a przecież to jest NAJWAŻNIEJSZE.


Zobacz Portfolio

Co Roku Gramy Średnio

Wesela 90szt
Imprezy Firmowe 85szt
Imprezy okolicznościowe 80szt

  • pomożemy dobrać Wam muzykę
  • Wspaniałe oświetlenie dekoracyjne 
  • Udekorujemy światłem ogród
  • Zapewnimy dj`a 
  • Wspaniałego Wodzireja
  • dopracujemy dokładnie każdy szczegół

Spróbuj, a nie pożałujesz my w akcji porywamy tłumy i pozostawiamy po sobie całą masę pięknych wspomnień.

Dj na wesele Płock

Dj na wesele Płock

Zadzwoń do mnie