Referencje dj na wesele Warszawa

Referencje

W czasie przygotowań do naszego ślubu zastanawialiśmy się kto poprowadzi nasze przyjęcie weselne. Ze względu na większą elastyczność pod względem repertuaru nasz wybór padł na DJ-a (Referencje dj na wesele Warszawa, rozpiętość gustów muzycznych naszych gości była ogromna, począwszy od przyśpiewek biesiadnych, poprzez disco polo, pop, aż po ostry rock). Po kilku spotkaniach z różnymi DJ-ami, dostaliśmy kontakt do DJ Piotra Koperskiego. Na spotkaniu ujął nas przede wszystkim swoim profesjonalizmem, ale również sposobem bycia: otwartością, elastycznością i ogromnym entuzjazmem. Od razu było widać, że to co robi jest jego wielką pasją, a dodatkowo ma ogromne doświadczenie w tej dziedzinie.

I nie pomyliliśmy się w naszej ocenie.  Sposób w jaki zostało poprowadzone nasze wesele był po prostu niesamowity. Nie da się tego opisać słowami. Nie było osoby, która by nie bawiła się wyśmienicie podczas całego wieczoru. A kilku moich znajomych widziałem po raz pierwszy w życiu tak zaangażowanych w zabawę. O poziomie Piotra niech świadczą komentarze gości. Oto niektóre z nich: „Pierwszy raz tak dobrze się czuję na weselu, nawet na swoim tyle się nie wytańczyłam”, „ Stary skąd wytrzasnąłeś tego DJ-a, jest mistrzem…” itp.

Referencje dj na wesele Warszawa

Gdyby nasz najlepszy przyjaciel lub przyjaciółka organizując przyjęcie weselne spytali nas o poradę w wyborze osoby prowadzącej bez wahania, z czystym sumieniem wskazalibyśmy osobę DJ Piotra Koperskiego. Napiszemy więcej: jeśli na olimpiadzie organizowana byłaby konkurencja na najlepiej zorganizowaną imprezę – podium byłoby jego w 100%:-).

Piotrze jeszcze raz serdecznie dziękujemy za poprowadzenie naszego przyjęcia na najwyższym poziomie, za wspieranie nas przez cały wieczór, za zakwasy po całonocnym tańczeniu, bolące brzuchy i szczęki od ciągłego śmiania się. W ogromnym stopniu przyczyniłeś się do tego, że ten wyjątkowy dzień będziemy wspominać do końca życia.

Pozdrawiamy

Marta i Piotr (Tłuszcz,15.09.2012)

 

referencje-dj-na-wesele-warszawa wasz wybór