to wy jesteście Gwiazdami

To Wy jesteście Gwiazdami

Na weselu jest zwykle bardzo dużo gości. Jest też dj lub zespół, a nawet wodzirej. No, ale jeśli Młoda Para siedzi przez pół wieczoru przy stoliku, nie zachęcając do zabawy gości, to jak impreza ma być udana? Oczywiście wodzirej zadba o gości, ale jako pierwszych na parkiet wyciągnie właśnie Parę Młodą. To Wy jesteście najważniejsi. Pozwólcie gościom zobaczyć Was na weselu. Poczujcie się Gospodarzami i Gwiazdami tego wieczoru. Niech wszyscy patrzą na piękną, białą suknię Panny Młodej. Niech zobaczą jak bujnie faluje na parkiecie. Niech też zobaczą uczucie jakie gromadzi się nad Wami. Nie pozwólcie na to, żeby widzieli Was jedynie za stolikiem! W końcu to Wy jesteście gwiazdami tego wieczoru! Wyobrażacie sobie pójść na koncert znanego piosenkarza, który wyjdzie na scenę, usiądzie na krześle, a w tle będą leciały jego piosenki z playbacku? Raczej nie. Dlatego i Wy zaprezentujcie się w lepszym świetne.

To wy jesteście Gwiazdami

Wesele jak sama nazwa wskazuje, to dzień, w którym należy się weselić. Nie można usiąść przy talerzu pełnym jedzenia i czekać, aż w końcu dj puści tą jedną, jedyną piosenkę. Bawcie się, tańczcie, zapraszajcie do wspólnej zabawy! Oczywiście, że nie musicie tańczyć przez całą noc. Musicie w końcu nazajutrz poprowadzić poprawiny! Oszczędzajcie się, ale nie odpoczywajcie wiecznie. To jedyny wieczór, kiedy tylko Wy jesteście najważniejsi. Zostańcie królową i królem tego balu. W końcu na to czekaliście wiele lat! W końcu nadszedł dzień Waszych marzeń, więc dajcie z siebie wszystko i wyjdźcie na parkiet! A ja będę pracował z całych sił na Wasze uśmiechy i Zadowolenie Waszych gości 🙂

na poparcie mojej tezy przytoczę referencje napisane przez Anię i Samera

 „Jeśli organizujecie wesele międzykulturowe i nie wiecie jak poprowadzić uroczystość, aby nikt nie był urażony i zniesmaczony pod koniec, z pewnością możecie postawić na Piotra Koperskiego. Profesjonalista, pełen pomysłów, z zapleczem fachowców – technikiem od oświetleń oraz wodzirejem i świetnym gitarzystą, panem Markiem Balutą .

Polecamy najpierw spotkanie z Piotrem, aby upewnić się, czy  wasze wizje wesela są spójne. To on nam uświadomił, że gwarantem udanej zabawy będzie roztańczona i uśmiechnięta Para Młoda. Warto, by wasz entuzjazm wsparł ktoś z pomysłem i wyczuciem, a Piotr ma to wszystko.

 

Jeszcze raz dziękujemy Ci, Piotrze.

Pozdrawiamy,

A. S. T.”

Pałacyk Otrębusy 10.05.2013r.

Pozdrawiam

Piotr

www.ProjektImpreza.pl