trzeźwy prowadzący

Trzeźwy prowadzący to podstawa

Kiedyś (a nawet teraz też czasami się zdarza), zespoły muzyczne na weselach mają swój stolik, gdzie stawiano jedzenie, picie i … alkohol. Czasami bywało tak, że zespół muzyczny „zasnął” zanim wesele dobrze się rozkręciło. Wiadomo, że i ludzie z zespołu mogą być głodni, a nawet spragnieni, więc będą w końcu musieli coś zjeść, a nawet się napić, ale alkohol? Nie u mnie! ja  nie pije  alkoholu ani na weselach, ani na podobnych imprezach, które organizuję trzeźwy prowadzący to podstawa. Jestem zwolennikiem trzeźwej pracy.

Jedyny dopalacz którego zawsze używam to zadowolenie i uśmiech dobrze bawiących się gości to właśnie jest to co niesamowicie motywuje do jeszcze cięższej i bardziej efektywnej pracy aby ta noc była niepowtarzalna i na długo zapadła w pamięć Twoich gości. Uważam się za osoby, które są odpowiedzialne są  za przebieg całego wesela, powinny myśleć całkowicie trzeźwo iż tylko wtedy kreatywność jest na najwyższym poziomie

Trzeźwy Prowadzący to pewnik braku obciachu

Tak samo jak Młodej Parze nie przystoi zbyt dużo wypić alkoholu, tak i mi:). Nie jestem abstynentem. Jednak co innego wypić drinka w domu, barze czy na imprezie, której nie organizujemy, a co innego w pracy. To tak, jakby pijany motorniczy miał przewozić ludzi tramwajem. To nie jest do przyjęcia! Możesz więc być pewny, że zagram na całym Twoim weselu, a po nim zostaniemy, aby sprzątnąć Nasz sprzęt. 

Jesteśmy tak trzeźwi, jak pilot samolotu przygotowujący się do startu! Chcesz poczęstować Nas drinkiem? Możesz, ale tylko i wyłącznie bezalkoholowym! 🙂  Praca jest dla Nas bardzo ważna, tak samo jak zdanie Naszych klientów. Dlatego wolimy aby Wasze wspomnienia z Nami były miłe. Możemy Was zapewnić, że na Naszym stoliku nie znajdziecie alkoholu!

Pozdrawiam

Piotr Koperski

www.ProjektImpreza.pl