Wesele skrojone na miarę

Wesele skrojone na miarę. Wymarzony dzień

Zawsze najważniejsze jest zdanie klienta. Jeśli Tobie nie podoba się sposób w jaki chcemy przeprowadzić Twoje wesele, nie wahaj się. Powiedz Nam co Ci się nie podoba, a razem ułożymy całkiem inny plan wydarzeń aby było to Wesele skrojone na miarę. Wszystko zawsze można zmienić. Mamy swój plan, którego staramy się trzymać, ale to Twoja opinia jest najważniejsza. W każdej chwili możemy pozmieniać kolejności, a nawet całkiem wszystko od początku rozpisać. To Ty masz być najbardziej zadowolony z wesela. Naszym zadaniem jest jedynie doprowadzić do tego, aby każdy z gości bawił się dobrze i nikt nie siedział na krześle, a na koniec wesela, żeby wszyscy wychodzili z uśmiechem na twarzy.

Wesele skrojone na miarę  w zgodzie z Waszymi oczekiwaniami

Staramy się w miarę możliwości dopasować tryb Naszej pracy do oczekiwań gości, jednak nie zawsze jesteśmy w stanie opracować to przed weselem, gdy jeszcze nie znamy Twoich gości. Ułatwieniem dla Nas byłoby, gdybyś to właśnie Ty pomógł Nam w stworzeniu wesela idealnego. Powiedz jakie oczepiny byłyby dla Ciebie idealne. Chcesz mieć konkursy dla Pary Młodej czy tylko dla gości weselnych? Czy podziękowania dla rodziców chcesz zrobić koło godziny 20 czy raczej podczas oczepin? Wszystkie Twoje „za” i „przeciw” będą brane pod uwagę. Ważne, żebyś Ty był na wszystko zdecydowany.

 

Pamiętaj, że jeśli nawet podczas pierwszej Naszej rozmowy zgodzisz się na takie wytyczne, jakie Ci przedstawimy, to później i tak będziesz mógł wszystko zmienić. Usiądź, przemyśl wszystko i daj Nam znać, a My zaplanujemy idealne wesele dla Ciebie. W końcu szczęśliwi klienci, to Nasz kolejny sukces!

Piotr Koperski

Wesele skrojone na miarę