wokalistka i dj

Dj i Wokalistka niesamowity Duet

Wokalistka i Dj? To nie przejdzie! Tak myślą sobie Młode Pary, które szukają odpowiednich zespołów na swoje wesele. Tak mogłoby się wydawać, bo w końcu DJ tylko puszcza muzykę, a wokalistka śpiewa, więc ludzie mogą myśleć, że wokalistą może być tu każdy gość weselny, bo przecież wszyscy śpiewają na parkiecie! Nie, to nie to samo! Wokalistka ma za zadanie zaprosić wszystkich do wspólnego śpiewania. Jest różnica pomiędzy śpiewaniem na parkiecie, wraz z muzyką i tekstem, a między śpiewaniem lice act!

Wokalistka z pewnością będzie umiała dostosować repertuar do stylu gości, choć nie jest to łatwe, bo na weselach spotykają się trzy pokolenia, gdzie każde pokolenie ma swoje własne gusty muzyczne. Wokalistka wybiera odpowiednie piosenki, dzięki którym goście przestaną się wstydzić i będą wspólnie śpiewać piosenki. Dj/ wodzirej zapewni świetną muzykę i dobry humor na weselu, a wokalistka dopełni to swoim wyjątkowym śpiewem.

Wokalistka i Dj

Dla tych Par Młodych, które zastanawiają się nad DJ i zespołem muzycznym, to właśnie będzie odpowiednie rozwiązanie. Będzie i jedno i drugie razem. DJ będzie dbał o odpowiednią muzykę, a wokalistka o świetną zabawę. Przy okazji wodzirej nie pozwoli gościom siedzieć, tylko bawić się wspólnie. Taki duet z pewnością będzie odpowiedni na każdym weselu i nie tylko. Jeśli macie jakiekolwiek pytania odnośnie prowadzonych w ten sposób wesel, bądź macie jakieś swoje zastrzeżenia, opowiedzcie o tym na spotkaniu. Z pewnością uzyskacie odpowiedzi i ewentualnie wniesiecie do repertuaru swoje własne pomysły.

Pozdrawiam

Piotr Koperski

www.ProjektImpreza.pl