Zadania DJ-a i wodzireja na weselu

Zadania DJ-a i wodzireja na weselu

 

Jakie Zadania DJ-a i wodzireja na weselu oczekuje Para młoda? DJ jest chyba najważniejszą osobą na weselu. To właśnie on puszcza muzykę, która trafia w gust tych młodych gości jak i starszych. Zadanie ma jedno – odnieść sukces! Praca DJ wydawałaby się bardzo prosta. W końcu to tylko puszczenie muzyki i nic więcej. Nic bardziej mylnego! DJ przede wszystkim musi znaleźć muzykę, przy której nie tylko młodzi ludzie będą mogli tańczyć, ale też i starsi.

Od wielu lat najbardziej znanym tańcem, który postawi na nogi nawet najstarszych gości jest Macarena. To właśnie ten utwór puszczany jest przez DJ-a zwykle na początku wesela, aby zachęcić ludzi do zabawy. Przecież nie od dziś wiadomo, że najlepszy na przełamanie lodów jest taniec! Dzięki niemu każdy się rozluźni i wszyscy będą się bawić do białego rana.

Zadania DJ-a i wodzireja na weselu Wy musicie być zadowoleni w 100%

Nie jest prostym zadaniem prowadzenie imprezy! Prezenter muzyczny musi nie tylko zachęcić do tańca, ale utrzymać ten „rytm” jak najdłużej. Musi więc wiedzieć kiedy ma puścić muzykę, przy której nie zejdzie nikt z parkietu.

Sprawy organizacyjne są tu bardzo ważne. Najlepiej omawiać wszystkie szczegóły na spotkaniu, jednak czasami odległość jest na tyle duża, że z prezenterem muzycznym łatwiej jest porozmawiać za pomocą Internetu. Koniecznym jest, aby Młoda Para podała kilka ulubionych utworów, aby DJ wiedział z jakiego gatunku muzyki puszczać piosenki. Z pewnością te najbardziej lubiane „kawałki” przez Młodą Parę również zostaną odtworzone. Nierzadko Para Młoda ma swój ulubiony gatunek muzyki i taki chce też na swoim weselu. Jednak nie zapominajmy o gościach, którzy niekoniecznie muszą lubować się w takiej muzyce. Dlatego warto urozmaicać i mieszać ze sobą gatunki.